LT RU EN LV

Pakeliami garažo vartai - patogus ir taupus variantas

MANO NAMUKAS pasiūlys Jums šiuolaikiškus ekonomiškus garažo vartus, kurie tarnaus Jums ilgai ir naudingai. Vartai pagal konstrukciją gali būti sekciniai (kelių segmentų) arba plokštuminiai (vieno segmento), kurie atsidaro į išorę ir yra sustumiami po garažo lubomis.

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>

Garažo vartai yra svarbus įrenginys name, nes:

  • vartai saugo šilumą. Sumažėja išlaidos garažo šildymui ir jame tampa šilčiau;
  • vartai izoliuoja triukšmą. Nuo triukšmo apsaugo storesnės sekcijos, sekcijų užpildas ir tarp sekcijų esančios tarpinės;
  • vartai apsaugo nuo susižalojimų. Vartai sumontuojami taip, kad apsaugotų nuo susižalojimų tiek vaikus, tiek suaugusiuosius;
  • vartai padidina saugumą. Vartų konstrukcija sukurta taip, kad apsunkintų ir prailgintų įsilaužimą.
  • vartai įvairiems garažams. Siūlome įvairių spalvų, su skirtingais priedais vartus sumontuoti garažuose su įvairiomis sąramomis.

Segmentiniai vartai atsidaro vertikaliai į viršų. Taip Jūs sutaupote vietos priešais garažą ir jo viduje - tai yra daug lemiantis pranašumas, kai garažo aikštelė yra maža arba Jūs turite didesnį automobilį pvz.: visureigį ar mikroautobusą. Elegantiški modernūs segmentiniai vartai su automatika tinka kiekvienai garažo angai - ar ji būtų keturkampė ar stačiakampė, vieno segmento ar su arka viršuje.

pakeliami garazo vartai  pakeliami garazo vartai  pakeliami garazo vartai

 

Garažo vartus gali būti pakeliami rankiniu būdu arba automatizuotai. Vartus montuojamus su CE sertifikuota automatine pavara valdyti labai paprasta - vienas mygtuko paspaudimas ir Jūs neišlipę iš automobilio patogiai įvažiuosite į garažą, nesvarbu koks vėjuotas ar lietingas oras bebūtų.

Turite klausimų? Skambinkite mums drąsiai. Nuoširdžiai patarsime! Nemokamai atvažiuojame, matuojame, suskaičiuojame.

MANO NAMUKAS kontaktai čia.