Išparduodame naujus ir naudotus plastikinius langus

Sandelyje nuolat turime mažai naudotų plastikinių langų, vitrinų, durų. Langai gaminti Vokietijos rinkai: patvarus profilis (dominuoja Rehau, Kömmerling), kokybiškas stiklo paketas, geri apkaustai, spalva balta. Sandelyje nuolat turime daugiau nei 1000 skirtingų išmatavimų gaminių, asortimentas atnaujinamas kas mėnesį.

Kainos ir kokybės santykis labai palankus renovuojamiems objektams. Langai tinka ir gyvenamiesiems, ir ūkiniams pastatams.

Gaminius pristatome, atliekame montavimo darbus. Pastebėjus langus su defektu, nedelsiant defektas šalinamas. O esant būtinumui - gaminys keičiamas analogišku produktu.

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>

Nelikvidai - nauji plastikiniai gaminiai

Sandelyje turime nenaudotų naujų plastikinių langų. Tai langai, kurie yra pagaminti pagal visus technologinius procesus, bet dėl kelių priežasčių netiko pirmiesiems užsakovams (dažniausiai dėl lango matavimo broko). Šie langai yra mūsų sandelyje Jonavoje. Langai pilnai sukomplektuoti, stiklo paketai su argono dujomis, profilis 4 arba 6 kamerų, apkaustai WINKHAUS.

Langų dydis nurodytas pasiūlymuose. Nelikvidai Jums patiks, nes:

  • jie jau pagaminti ir nereikės laukti;
  • jie parduodami žemesne kaina.

Asortimentas nuolat atsinaujina, todėl neradę jums tinkamo dydžio, prašome skambinti telefonais 8-633-96366, 8-640-42223.