LT RU EN LV

Ekologiškų rąstinių namų statyba

MANO NAMUKAS siūlo rąstinius namus, pirtis, vasarnamius, pavėsines bei sodo namelius.

Siūlomos produkcijos asortimentas yra platus, orientuojamasi į kliento poreikius. Galime statyti iš:

  • tekintų rąstų (140-240 mm diametro);
  • kvadratinių rąstų (įvairių diametrų);
  • medienos tipas: masyvas arba klijuotas tašas.

rastu namas Rąstinių namų, pirčių ar pavėsinių statybai geriausiai tinka rytų bei šiaurinės Europos šalių ar Rusijos Sibiro spygliuočių mediena. Ši mediena pasižymi didesniu tankiu ir patvarumu, tai įtakoja atšiauresnis klimatas. Todėl savo produkcijos gamybai mes naudojame rusišką pušį, kurios stiebas yra lygus, mediena stipri, taip pat turi didelį atsparumą lietaus ir vėjo poveikiui.

 

rastu mazgas

Siekiant iki minimumo sumažinti rąsto skilimo galimybę jam džiūnant per visą rąstą daroma įpjova, bei norint išvengti rąsto persisukimų kas 60 cm gręžiamos skylės kuoliukų kalimui. Namo vidus bei išorė yra antiseptikuojama. Kaip sandarinimo medžiaga paprastai naudojamas neaustinis linų pluoštas. Ties langų ir durų nišomis, iš anksto numačius medienos judėjimą, priklausomai nuo statinio dydžio paliekami plyšiai. Vėliau namo vidų galima dekoruoti įvairiai, pasitelkiant priemonių įvairovę.
 

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>

Rąstinis namas „kvėpuoja“, todėl jame nereikia įrenginėti papildomos kondicionavimo sistemos. Mediena – ekologiškai švari gamtinė statybinė medžiaga, neturinti jokio neigiamo poveikio žmogaus organizmui. Išdžiūvusi mediena taip pat gerai sulaiko šilumą bei garsą. Medinis namas yra atsparus nepalankioms oro sąlygoms, jo viduje pastoviai yra palaikoma natūrali santykinė oro drėgmė, o deguonis gali laisvai cirkuliuoti. Mediniame name lėčiau vyksta temperatūrų kaita, tad dėl šios savybės rąsto vidinė pusė išlaiko temperatūrą tokią kokia yra kambaryje.

rastinis namas apvaliu rastu namas rastinis namas

 

Turite klausimų? Skambinkite mums drąsiai. Nuoširdžiai patarsime! Nemokamai atvažiuojame, matuojame, suskaičiuojame.

MANO NAMUKAS kontaktai čia.