LT RU EN LV

Paprasti ir aiškūs sprendimai - visada šalia Jūsų!

Lietuvi, nuo senų laikų tau buvo svarbiausia turėti savo būstą, namus. Tai – kaip tvirtovė, kurioje saugiai ir jaukiai nuo gamtos kaprizų ar kitų negandų slepiasi visa šeima. Čia mes ilsimės, gaminame maistą, džiaugiamės vieni kitais, dalinamės savo džiaugsmais ir nelaimėmis. Čia gimdome ir auginame vaikus, puoselėjame tvirtą lietuvišką šeimą.

Koks lietuvis nemėgsta pabūti gamtoje, prisiglausti prie ąžuolo? Brūkštelti ranka per švelnų beržo kamieną, prisiskinti raudonėlių su mintimi, kad žiemą gersi arbatą ir prisiminsi šią nuostabią lietuvišką žalią pievą. Lietuvio rankomis pasodintas sodas ar medis visada prigyja todėl, kad mokam žemę mylėti, mokam ją apkabinti, prisiliesti, saugoti. Mes, lietuviai, - kantrūs, darbštūs, saikingi, mylime ir gerbiame per amžius sukurtas vertybes... Mano ir Tavo vertybes - šeimą, žemę, namus, to neišmuši nei vakarietiška kultūra, nei krize, nei XXI amžiaus tempu. Mes visada būsim lietuviai!

Langai, kuriuos Jums siūlome, pagaminti puoselėjant didžiąsias vertybes. Padarėme viską, kad Jūs galėtumėte didžiuotis mūsų langais savo svajonių būste

Siekiant tikslo - svarbiausiai pasiruošimas

Mano Namukas komanda puikiai atlieka savo namų darbus ir analizuoja kaip padaryti kiekvieną klientą dar laimingesniu, tokiu kuris nebijotų pasigirti kur pirko langus ar duris ir mielai rekomenduotu mus savo pažįstamiems. Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus!

ManoNamukas komanda ruošiasi naujam sezonui

Būsite 100% patenkinti mūsų langais ar durimis, arba nieko neklausdami Jums grąžinsime pinigus!

Nesvarbu, ar už prekę sumokėjote 100 ar 10000 eurų, - mes siekiame, kad būtumėte visiškai patenkinti savo pirkiniu. Mūsų tikslas - kuo geriau Jus informuoti, tam subūrėme tikrų, savo srities profesionalų, komandą. Esame pasiruošę padėti Jums rasti geriausią sprendimą. Žinome, jog „MANO NAMUKAS“ klientai tikisi geros kokybės už nedidelę kainą – tokią ją mes ir garantuojame!

Konsultuojame, matuojame ir prekes pristatome ir montuojame visoje Lietuvoje. Iš anksto suderinus laiką galime atvykti ir savaitgaliais. Jūsų patogumui objekte galime sudaryti ir pasirašyti gaminių ar paslaugų pirkimo sutartį, sutvarkyti mokėjimo dokumentus. Teikiame prekybos išsimokėtinai paslaugas.

Mano Nmaukas herojai


Tapome greitesni ir matomesni

"MANO NAMUKAS" visada stengiasi prisitaikyti prie klientų diktuojamo tempo. Todėl atnaujinome įmonės autmobilių parką - dabar dar greičiau mūsų sulauksite!!!


Esame patikimi

UAB Egreda patikimumą garantuoja CREDITINFO sistemos sertifikatas. Tokį sertifikatą turi vos 6% Lietuvos įmonių.

CrefoCertStabilus UAB Egreda patikimumo garantas


Kviečiame bendradarbiauti įvairiuose regionuose esančias įmones arba tapti mūsų kuriamo tinklo partneriais. Informacija tel. +370 640 35322 , el. paštas info@manonamukas.lt

Prekybos sistema MANO NAMUKAS prisideda prie socialiai atsakingų įmonių ir siekia inovacijų bei pažangos versle.