LT RU EN LV

Apie mus rašo

Mano namukas - ne parduoda, bet sprendžia

„Mūsų tikslas – ne įbrukti, įsiūlyti pirkti vieną ar kitą prekę, o "išspręsti žmogaus problemą“, – akcentavo „Mūsų namukas“ vadovas Dainius Paulauskas. Bendrovė klientų patogiai kasdienybei siūlo didelį plastikinių langų pasirinkimą ir įvairius gaminius iš plastikinio profilio.

Dirba vietoje

„Įvairių tipų duris, langus, vitrinas, stumdomų sistemas, terasines duris, stoglangius – viską, ką galima padaryti iš plastikinio profi lio, siūlome klientų poreikiams“, – pasakojo D. Paulauskas.

Anot jo, žmonės į juos nesikreipia šiaip sau, jei skambina, tai, vadinasi, turi problemų, kurias reikia išspręsti. „Esame kaip greitoji pagalba, vykstame į vietą ir sprendžiame situaciją. Dirbame visoje Lietuvoje. Bendrai mūsų komandoje dirba apie 100 žmonių. Administracinių ar biuro patalpų beveik neturime, tik sandėlius. Visi specialistai – mobilūs. Pas klientus vykstame tam specialiai paruoštu transportu, kompiuterine technika. 99 proc. darbo atliekame kliento namuose. Atsivežame viską, ko gali prireikti. Skaičiuojame, matuojame, konsultuojame“, – dėstė pašnekovas.

Reklama – kiekviename regione

Bendrovės vadovas D. Paulauskas įsitikinęs, kad reklama turi būti kiekviename regione:

„Ji privaloma. Kodėl reklamai pasirinkome Jūsų leidinį? Vadinasi, buvo analizė, kurią atliko su reklama dirbantis specialistas, ir priimti sprendimai. Mūsų reklama nėra akla, ji nėra dedama bet kur. Jei ji atsidūrė čia, vadinasi, leidinys yra tinkamas ir geras tam, įvertinta auditorija ir pan.“

Paklaustas, kaip koronaviruso pandemija paveikė „Mūsų namuką“, ar tiesa, kad per karantiną daug žmonių puolė remontuoti savo būstą, atsakė:

„Išties pajutome didesnį žmonių susidomėjimą mūsų paslaugomis. Besikreipiančiųjų yra gerokai daugiau. Gyventojai turėjo daugiau laisvo laiko, kas leido atkreipti dėmesį į buities problemas. Tačiau yra ir kita medalio pusė: koronaviruso pandemija paveikė ir žmonių elgesį su pinigais, dabar jie daug atsargesni, labiau įvertina savo pirkinius, galimybes. Tad nors besikreipiančiųjų žymiai daugiau, pardavimai sumažėjo.“

Planuoja iš anksto

Nepaisant sudėtingos situacijos, „Mano namukas“ darbuotojų neatleido ir atlyginimų nemažino. „Ir neketiname to daryti. Visiems darbo užtenka ir, manau, užteks. Vertiname susiklosčiusią situaciją racionaliai, savo darbus planuojame iš anksto“, – sakė D. Paulauskas.

Daug patarimų, kaip pasirinkti langus, kokius rinktis įvairių problemų sprendimo būdus, rasite tiesiog www.manonamukas.lt tinklalapyje. D. Paulauskas atkreipė dėmesį, kad plastikiniai langai ir durys gaminami iš PVC (polivinilchlorido). Tai saugi ir nekenksminga medžiaga ir individualiam, ir visuomeniniam naudojimui. Intensyvus technologijų PVC pramonėje vystymasis lėmė, kad gaminys dažnai yra ekologiškesnis už kitus panašius produktus.

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>