LT RU EN LV

Plastikiniai langai - padėsime išsirinkti ir neapsirikti.

Norite įsigyti plastikinius langus savo jaukiems namams? Nežinote kaip išsirinkti tinkamiausius? Mes išskyrėme keturias plastikinių langų grupes. Pasirinkite Jums tinkamiausią variantą.

O gal Jums reikia plastikinių langų su garantija visam gyvenimui?!

Mes esame tikri tuo ką siūlome. Pasirinkę musų siūlomus produktus, dėl langų būsite ramūs visą gyvenimą. Skaitykite plačiau apie langams suteikiamas garantijas.

Praktiški langai

Šiuolaikiškos statybos, būsto atnaujinimas reikalauja vis griežtesnių reikalavimų. Šiems reikalavimams buvo sukurtas profilis OVLO iš kurio pagaminti langai jungia savyje: aukščiausią išpyldymo kokybę, estetiką, ilgaamžiškumą, saugumą ir komfortą. Langai OVLO tai aukščiausia bešvinių profilių klasė už ypatingai patrauklią kainą.

Skaitykite daugiau >>>

Patrauklūs langai

Novatoriška sistema ENCORE su pašiltinimo įdėklais turi puikias termoizoliacines savybes. Profilis buvo sukurtas siekiant kuo geriau apsaugoti namus ir maksimaliai sumažinti energijos nuostolius. Encore langai yra skirti pasyviai bei ypatingai taupančiai energiją statybai. Idealių izoliacinių savybių ir patrauklios kainos derinys, padaro ENCORE langų pasirinkimą be kompromisų.

Skaitykite daugiau >>>

Išskirtiniai langai A+ 

REHAU sistemos langai – tai išskirtinis techninių savybių, elegantiško klasikinio dizaino ir novatoriškų technologijų junginys. Sukurtas su rupesčiu aplinkai, komfortiškam ir saugiam naudojimui, panaudojant geriausius sprendimus, siekiant sumažinti energijos suvartojimą.

Skaitykite daugiau >>>

Pasyvūs langai A+

Tai plastikiniai langai skirti ieškantiems aukščiausios kokybės lango, kuris užtikrins maksimalią šilumos, vėjo ir garso izoliaciją. Šie plastikiniai langai gaminami iš bešvinio 7 kamerų Kömmerling 88 MD profilio, maksimalų sandarumą užtikrina net 3 sandarinimo tarpinės, o geriausia šilumos izoliacija pasiekiama naudojant net 48 mm storio stiklo paketą su naujos kartos selektyviniais stiklais ir šiltu plastikiniu rėmeliu.

Skaitykite daugiau >>>

 

Plastikinių langų garantija visam gyvenimui

 

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>

„MANO NAMUKAS“ prekiauja įvairių modelių plastikiniais langais, pagamintais iš naujos kartos PVC profilių, kurių rėmų plotis – nuo 60 iki 88 mm. „MANO NAMUKAS“ siūlomų skirtingų serijų gaminiai skiriasi savo savybėmis ir išvaizda - Jums tereikia nuspręsti, kokią paskirtį turi atlikti langai Jūsų namuose, t.y., kokia jų savybė yra Jums svarbiausia. Svarbiausios plastikinių gaminių savybės: šilumos ir garso laidumas, stabili konstrukcija, triukšmo sulaikymas, ilgaamžiškumas, estetinis ir architektūrinis grožis.

Siūlome įvairiausių formų ir spalvų (spalvos) langus bei duris, tinkančius kiekvienam architektūriniam projektui. Plastikinių langų kainą sužinosite užpildę anketą arba paskambinę mums telefonu.

Plastikiniai langai montuojami atsižvelgiant į galiojančias statybos taisykles, statybos įstatymą Nr. I-1240. Montavimo darbams ir sumontuotiems gaminiams suteikiame LR Civiliniame kodekse nusakytą garantiją (žr. 6,698 str.) bei nemokamą aptarnavimą garantijos metu. Garantija negalioja gaminiams, kuriuos užsakovas pirko be montavimo bei transportavimo paslaugų.

 

Turite klausimų? Skambinkite mums drąsiai. Nuoširdžiai patarsime! Nemokamai atvažiuojame, matuojame, suskaičiuojame. MANO NAMUKAS kontaktai čia.