LT RU EN LV

Ekonominiai plastikiniai langai

Kai klientai ieško ekonominės klasės langų, mes turime ką pasiūlyti - rinkitės Avantgarde 7000 arba Wital Active.

Avantgarde 7000

Avantgarde langų sistema pirmiausia išsiskiria patrauklia, lengva išvaizda su užapvalintomis linijomis ir šiuolaikiškų sprendimų panaudojimu, 70mm rėmo storiu. Suderinta lango varčia teikia jam žavią ir netradicinę išvaizdą. Stiklo paketų, kurių koeficientas Ug=0,6 W/m²K panaudojimo galimybė, ženkliai mažina energijos sunaudojimo išlaidas. Sniego balta ir spalvos patvarumas, o taip pat laminavimo spalvos pasirinkimo galimybė didina produkto estetines savybes. 

Wital Active

Active sistema yra 6 kamerų profilių sistema su galimybe naudoti trijų stiklų paketus. Tai leidžia išgauti puikius langų šiluminius ir akustinius parametrus. Profilis yra 70mm montavimo gylio. Naudojami laiko patikrinti Maco apkaustai. Profiliai pagaminti ekologiškų cinko-kalkių stabilizatorių pagrindu. Galime pasiūlyti dviejų tipų apdailą: ACTIVE ir ACTIVE ROUND.
Suapvalintos formos ir galimybė derinti tiesiomis arba pusiau lygiomis varčiomis suteikia langams būdingą ir šiuolaikišką stilių, o plati sutvirtinimo kamera užtikrina aukštą stabilumą.

  • 70mm rėmo storis.
  • 6 kameros.
  • Stiklo paketai 24 arba 40mm storio.
  • 2 tarpinės.
  • Maco apkaustai
  • Standartinio lango šilumos perdavimo koeficientas yra 0,95 W / m2 K (stiklui Ug = 0,7 W / m2K). (* Standartinio lango dydis 1230 mm. X 1480 mm.)

Wital Active plastikiniai langai

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>

Plastikinių langų garantija visam gyvenimui