LT RU EN LV

KÖMMERLING 88 MD (A+ klasė)

KÖMMERLING 88 MD yra naujos kartos langų sistema, viršijanti šilumos izoliacijos standartus ir nustatanti naujas dizaino tendencijas. Naujausios technologijos užtikrina visišką išskirtinumą kartu su neprilygstama kokybe ir saugumu.

Tai plastikiniai langai skirti ieškantiems aukšciausios kokybės lango, kuris užtikrins maksimalią šilumos, vėjo ir garso izoliaciją. Šie plastikiniai langai gaminami iš bešvinio 7 kamerų Kömmerling 88 MD profilio, maksimalų sandarumą užtikrina net 3 sandarinimo tarpinės, o geriausia šilumos izoliacija pasiekiama naudojant iki 56 mm storio stiklo paketą su naujos kartos selektyviniais stiklais ir šiltu plastikiniu rėmeliu.

  • net 88 mm pločio Kömmerling 88 MD profilis užtikrina geriausią šilumos izoliaciją, taip pat užtikrina lango tvirtumą bei ilgaamžiškumą;
  • beveik neribotos lango dizaino galimybės: arkiniai, trapeciniai, trikampiniai langai;
  • trigubas sandarinimas užtikrina maksimalų lango sandarumą esant praktiškai bet kokioms oro sąlygoms;
  • standartinis stiklo paketas 48 mm, tačiau gali siekti iki 56 mm pločio, leidžiant įrengti trigubo stiklinimo nestandartinio dydžio gaminius;  2 kamerų stiklo paketas su 2 naujos kartos selektyviniais stiklais ir argono dujomis garantuoja maksimalius šilumos ir garso izoliacijos rodiklius;
  • ypatingo stiprumo armavimo profilis leidžia gaminti didelių išmatavimų varstomus langus be garantijos apribojimų;
  • naudojami patikimi, ilgaamžiškumu pasižymintys vokiški Siegenia apkaustai;
  • didelė standartinių spalvų įvairovė.

Standartinės spalvos

Kommerling spalvos

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>

Turite klausimų? Skambinkite mums drąsiai. Nuoširdžiai patarsime! Nemokamai atvažiuojame, matuojame, suskaičiuojame. MANO NAMUKAS kontaktai čia.