LT RU EN LV

Plastikiniams langams suteikiamos garantijos

 „Mano namukas“ garantuoja visam gyvenimui!!!

Renkantis naujus ar keičiant senuosius langus itin svarbu nesuklysti ir nepasiklysti rinkoje siūlomų variantų gausybėje. Nesėkmės atveju, langas gali tapti ne būsto žvilgsniu į pasaulį bei natūralios šviesos laidininku, o tikriausiu tiltu šalčiui į jūsų namus.

Ilgametė bendrovės „Mano namukas“ patirtis sako, kad langų pasirinkimą paprastai sąlygoja keletas veiksnių: spalva, techniniai šilumą išlaikantys parametrai bei kaina.

Siekdami savo klientams pasiūlyti geriausią šiuos kriterijus vienijantį produktą nuolat tobulėjame, ieškome naujausių technologijų bei sprendimų, kurie nebrangintų produkto, tačiau vis aukščiau keltų kokybės kartelę bei tausotų gamtą. Pristatome šių metų dienomis bendrovės asortimente atsiradusią naują aukštos kokybės prekę – šveicarų bendrovės „AFG“ plastikinius langus. Iki šiol šalyje nepristatyti langai pasižymi aukšta naudojamų medžiagų kokybe, ilgaamžiškumu bei funkcionalumu. Pasirinkdami „Mano namukas“ asortimento naujovę gausite šveicarišką kokybę už priimtiną kainą. Ir tai dar ne pabaiga. Mes visiškai pasitikime naujuoju produktu, todėl klientams teikiame visą gyvenimą galiosiančią garantiją.

Plastikinių langų garantija visam gyvenimui

Ir tai ne pokštas. Kai langus gamina šveicarų koncernas „AFG“ – nėra jokios rizikos! Klientus jau netrukus pasieksiantys langai – patrauklus sprendimo variantas tiek daugiaaukščiams biurams, tiek ištaigingiems ar mažiems ir jaukiems privatiems būstams. Todėl „Mano namukas“ klientai jau netrukus rinkdamiesi naujuosius langus galės nevaržyti savo fantazijos ir rinktis netikėtus sprendimus. Mūsų klientams pasiūlysime kelis skirtingus gaminius - stoglangius, įprastus langai, vitrininius terasų langus. Asortimento naujovė - „AFG“ langai - gaminami ne tik iš sintetinių, bet ir iš natūralių medžiagų. Neabejojame, kad net ir patys išrankiausi klientai ras jiems tinkantį šveicarišką variantą.

Ieškantiems auštos kokybės langų už priimtiną kainą ir su viso gyvenimo garantija – vertėtų nesnausti. Išskirtinės kokybės langai šių metų pradžioje suskubusiems juos įsigyti atiteks už itin patrauklią kainą. Vėliau, tikėtina, užsienyje pripažintas produktas brangs. 

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>