LT RU EN LV

Plastikiniams langams suteikiamos garantijos

Renkantis naujus ar keičiant senuosius langus itin svarbu nesuklysti ir nepasiklysti rinkoje siūlomų variantų gausybėje. Nesėkmės atveju, langas gali tapti ne būsto žvilgsniu į pasaulį bei natūralios šviesos laidininku, o tikriausiu tiltu šalčiui į jūsų namus.

Ilgametė bendrovės „Mano namukas“ patirtis sako, kad langų pasirinkimą paprastai sąlygoja keletas veiksnių: spalva, techniniai šilumą išlaikantys parametrai bei kaina.

Siekdami savo klientams pasiūlyti geriausią šiuos kriterijus vienijantį produktą nuolat tobulėjame, ieškome naujausių technologijų bei sprendimų, kurie nebrangintų produkto, tačiau vis aukščiau keltų kokybės kartelę bei tausotų gamtą. Pristatome šių metų dienomis bendrovės asortimente atsiradusią naują aukštos kokybės prekę – bendrovės „DOVISTA Group“ plastikinius langus. Iki šiol šalyje nepristatyti langai pasižymi aukšta naudojamų medžiagų kokybe, ilgaamžiškumu bei funkcionalumu. Pasirinkdami „Mano namukas“ asortimento naujovę gausite skandinavišką kokybę už priimtiną kainą. Ir tai dar ne pabaiga.

Plastikinių langų garantija visam gyvenimui

Ieškantiems auštos kokybės langų už priimtiną kainą – vertėtų nesnausti. Išskirtinės kokybės langai šių metų pradžioje suskubusiems juos įsigyti atiteks už itin patrauklią kainą. Vėliau, tikėtina, užsienyje pripažintas produktas brangs. 

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>