LT RU EN LV

Privatumo politika

„Mano Namukas“ saugo savo klientų privatumą. Dėl pasikeitusių ES reikalavimų atnaujiname ir pateikiame interneto svetainėje taikomus informacijos apie lankytojus rinkimo ir jos naudojimo principus.

Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) –  tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile.
Slapukus naudoja dauguma Pasaulio svetainių. Slapukai gali būti patalpinti tik, jei tą leidžia Jūsų įrenginio nustatymai, kuriais turite pasirūpinti patys. 

Slapukų naudojimas svetainėje www.manonamukas.lt

„Mano Namuko” svetainėje slapukai naudojami tam, kad nustatyti, ar asmenys iš Jūsų įrenginio jau lankėsi mūsų svetainėse, rinkti apibendrintą svetainės lankomumo statistiką kurios dėka galime patobulinti svetainę ir padaryti ją labiau prieinamą. Taip pat mes saugome informacija kurią pateikiate norėdami susisiekti su įmonės personalu - be tokios informacijos susisiekti tiesiog neturėtume kaip.

Mūsų svetainėse naudojami slapukai:

Slapukas

Aprašymas

Galiojimo terminas

PHPSESSID Saugomas serverio identifikacinis numeris - paspartina svetainės naršymą 1 mėnuo po naršyklės uždarymo
__utma, __utmb,
__utmc
__utmz,
_ga
Fiksuoja lankomumo statistiką Ištrinami iš karto uždarius naršyklės langą arba po kurio laiko
_cb,
_cb_ls,
_chartbeat2,
_v_chartbeat3
Marketingo tikslais naudojami lapukai Ištrinami iš karto uždarius naršyklės langą arba po kurio laiko

Naršydami mūsų svetainėje sutinkate su slapukų įrašymu į Jūsų kompiuterį ar kitą įrenginį. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Informaciją, kaip tą padaryti, galite rasti naršyklių pagalbos puslapiuose:
Mozilla Firefox
Google Chrome
Internet Explorer
Safari

Informacijos saugumas

Apie „Mano Namuko“ interneto svetainės lankytojus surinktus duomenis kruopščiai saugome nuo neteisėto jų tvarkymo. Plačiau apie savo teises galite paskaityti adresu: www.ada.lt.

IP adresai

Lankytojo kompiuterio IP adresas yra neatsiejamas dalykas ir jis gali būti saugomas svetainės talpinimo paslaugas teikiančios įmonės serveriuose. Tai yra daroma siekiant užtikrinti paslaugų kokybę, nustatyti galimus įsilaužimo atvejus ar kitokias saugumo rizikas.

Atsakymai į Jūsų klausimus

Jei dėl čia pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@manonamukas.lt.