LT RU EN LV

Stoglangiai „SKYLIGHT“

Stogo lango panaudojimas padidina komforto lygį mansardoje, garantuoja didelį kiekį patenkančios į patalpą šviesos ir šilumos. Namuose įrengti stoglangiai – tai ir estetiškas pastato dizaino sprendimas, be to, vizualiai didina erdvę.

Mes jums atrinkome idealų gaminį - stoglangius „SKYLIGHT“. Jie gaminami bendrovėje „Dobroplast“, kuri yra trečia pagal dydį Europoje tarp PVC langų ir durų gamintojų. Stoglangius galima montuoti įvairiomis sąlygomis, įskaitant ir labai drėgnas patalpas. O šiuolaikinė gaminio konstrukcija užtikrina optimalią šilumos ir garso izoliaciją, hermetiškumą bei saugumą. Stoglangio šiluminis laidumas: Uw = 1,4 [W/m2K].

SKYLIGHT  - rinkos lyderio produkcija, žinančio, kas yra kokybiški stogo langai.

Išskirtinės stogo langų "SKYLIGHT" savybės

Stoglangiai SKYLIGHT
 • Stoglangiai „Skylight“ yra iš estetinio apvalaus profilio, nejautrus drėgmei ir temperatūros kaitrai.
 • Jų, kaip ir furnitūros nereikia konservuoti.
 • Novatoriška lanksti, naujoviška sistema ties viršutine furnitūros ašimi užtikrina lengvą aptarnavimą ir funkcionalumą.
 • Dėl keturių sandariklių sistemos gaunamas puikus hermetiškumas.
 • Saugus grūdintas išorinis stiklas.
 • Langų tarpikliai iš lakštinio metalo, ir padengto polieteriniu laku.
 • Sandarinimo tarpikliai lygiai ir banguotai stogų dangai.

Stoglangių akcija

Sužinokite tikslias kainas jau dabar - užpildykite formą

Gauti kainas >>

Galimos spalvos ir tekstūros:

 • standartinė RAL 8019 (ruda),
 • nestandartinės RAL 7043 (pilka),
 • auksinio ąžuolo imitacija,
 • riešuto imitacija,
 • raudonmedžio imitacija.
Auksinis ąžuolas Raudonmedis Riešutas
Auksinis ąžuolas Raudonmedis Riešutas

Stoglangių apdaila prie stogo dangos yra dažoma atitinkamai pagal pasirinktą stoglangio spalvą. Jei pasirenkamas stoglangis su kokia nors medžio imitacija tai apdailos detalės yra parenkamos atitinkamos artimiausios spalvos: RAL 1001 – pušiai, 8001 – auksiniam ąžuolui, 8019 – riešuti ir raudonmedžiui.

Apverciamas stoglangis Skylight Premium

Apverčiami stogo langai „SKYLIGHT PREMIUM“

Stoglangiai „SKYLIGHT PREMIUM“ - nauji stogo langai rinkoje, pagaminti remiantis patirtimi. Apverčiami langai harakterizuojami kaip estetiniai apvalaus profilio PVC, suteikiantis galimybę atidaryti langą trijose padėtyse.

 1. Pridaryta padėtis, leidžia atverti nuo 0°-30°,
 2. Atidaryta fiksuota padėtis, leidžia atidaryti iki 45°
 3. Kai reikia nuvalyti ar nuplauti lango kitą pusė, yra galimybė atverti 120°

Autorinė užpatentuota furnitūros sistema garantuoja visišką stabilumą atidarant ir uždarant langus.

Stogo liukas „SKYLIGHT LOFT“Stogo liukas Skylight Loft

Mes galime Jums pasiūlyti naują produktą: stogo liuką „Skylight Loft“. Evakuacinis langas atsidarantis į šoną yra patogus norint patekti ant stogo. „Skylight Loft“ sukurtas stoglangio „Skylight Premium“ konstrukcijos pagrindu. Jis pagamintas iš tokių pačių medžiagų, todėl šis gaminys pasižymi visomis langams  būdingomis savybėmis. Sąvaros blokavimas ties 90 laipsnių kampu užtikrina saugų išėjimą ant stogo.

 

Stoglnagių vėdinimo sistemos

Stoglangių „PREMIUM“ ventiliavimo sistema

Stoglangiai „Premium“ ventiliatoriai montuojami prie lango rėmo mechaniniu respiratoriumi, atitinkančių PVC profilių ir spalvų pagal RAL. Ventiliatorius užtikrina oro apykaitą patalpoje.

 

 

Sandarinimo tarpikliaiSandarinimo tarpikliai

Sandarinimo tarpikliai apsaugo nuo atmosferos kaitos, tai yra nuo lietaus, tekančio vandens, vėjo. Sandarinimo tarpikliai panašiai, kaip ir langų apdaila, pagaminta iš lakštinio aliuminio 3105 H42 rūšies RAL - 8019 standartiniai ir nestandartiniai - 7043. Svarbus privalumas, stogo langai „Skylight“ naudingi tuo, kad specialaus tarpiklio dėka visiškai jokios galimybės pratekėti vandeniui ar esančiui sniegui ant stogo.

Laisvi tarpikliai

Laisvi tarpikliai suteikia galimybę įstatyti langą profiliuotame rėme. Dėka elastinių elementų žemutinio bloko tarpiklyje galime įmontuoti vandens nutekėjimą ant viršutinio padengimo. Skirta banguotai dangai.

Moduliniai tarpikliai

Moduliniai tarpikliai suteikia galimybę sujungti su langų blokais įrengtais horizontaliai ar vertikaliai. Skirta lygiai dangai

Montavimas

Stoglangio montavimasPremium „Skylight“ stoglangiai turi būti montuojami tinkamame aukštyje nuo grindų, laikantis įstatymų ir siekiant kuo geriau patenkinti savo tikslą - apšvietimo kambario ir funkcinę paskirtį. Kompromisas tarp gero apšvietimo, taisykles ir funkcionalumą yra tai, kad apatinio rėmo krašto aukštis turi būti 110 cm iki 125 cm nuo grindų. Mes pateikėme patogaus veikimo ir naudojimo stoglangių privalumus. Atkreipkite dėmesį, kad stogo langas suteikia daug daugiau šviesos.

 

 

 

 

Stoglangio padėtys

Uždara padėtis Vėdinimo padėtis Atidarymas 90 ° Tarpinė padėtis Fiksuota padėtis Blokuota padėtis
Uždaryta padėtis Vėdinimo padėtis Lango atidarymo padėtis 90 ° Tarpinė padėtis Fikstuota padėtis Blokuota padėtis